تزرق ژل

تزریق ژل یک روش درمانی بسیار موثر برای رفع چین و چروک است. از روش تزریق ژل، بیشتر از همه برای از بین بردن چروک اطراف لب  و خطوط خنده استفاده می‌شود. از روش تزریق ژل در زیر چشم برای از بین بردن چرو کها و گودی و سیاهی زیر چشم استفاده می‌شود. همچنین می‌توان با تزریق ژل، کمبود حجم صورت در گونه‌ها، خط فکی، ناحیه گیجگاهی را جبران کرد و حتی از آن برای از بین بردن چروک‌های پشت دست استفاده نمود. اغلب ژل‌های تزریقی، چین و چروک پوست را بلافاصله بعد از تزریق از بین می‌برند و نتایج آن‌ها تا نزدیک یک سال ماندگاری دارد. هزینه ‌ی رفع چین‌ و چروک زیر چشم با تزریق ژل بسته به میزان ژل تزریقی در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

 

تزریق بوتاکس

بوتاکس معمولا برای از بین بردن چین و چروک دور چشم به کار می‌رود. بسیاری از مراجعه کنندگان ما از ما سوال می‌کنند چگونه می‌توانند چروک‌های دور و زیر چشم خود را از بین ببرند و جواب آن نیز تقریبا ساده است. برای از بین بردن چروک‌های بسیار ریز و سطحی که به طور ثابت روی پوست هستند، از روش لیزردرمانی استفاده می‌شود. اما برای از بین بردن چروک‌های عمقی‌تر و دینامیک (که در حالات مختلف چهره نمایان می‌شود) و همچنین برای پیشگیری از تشکیل چروک‌های بیشتر، از روش تزریق بوتاکس استفاده می‌شود.

بوتاکس موجی شل شدن عضلتی می‌شود که انقباض آن‌ها باعث تشکیل چروک‌های دور چشم  و پیشانی می‌شود. چروک‌های پیشانی و خطوط اخم بین دو ابرو نیز به خوبی با تزریق بوتاکس درمان می‌شوند.

 

لیفت با نخ

روش انقلابی برای لیفت صورت با نخ‌های قابل جذب

امروزه ما بیشتر به انجام درمان‌های تمایل داریم که کم‌تهاجمی و غیرتهاجمی هستند و به دوره بهبودی بسیار کوتاهی نیاز دارند و مراقبت‌های بعد از درمان در آن‌ها زیاد نیست. نخ‌های PDO که ماده‌ی اصلی آن‌ها Polydioxanone می‌باشد، نخ‌های تک رشته‌ای هستند و بنابراین هیچ آسیبی به بافت پوست نمی زنند. این نخ در واقع همان نوع نخ بخیه‌ای است که در جراحی‌های داخلی به کار می‌رود و بسیار ایمن است. این روش برای افراد ۲۵ سال به بالا که تاثیرات بالا رفتن سن بر پوست آن‌ها در حال نمایان شدن است، بسیار مناسب می‌باشد.

 

با بالا رفتن سن پوست ما نازک می‌شود چرا که تارهای کلاژن و الاستین موجو در پوست تحلیل می‌روندو در نتیجه پوست حالت افتادگی و شل‌شدگی پیدا می‌کند و چین و چروک‌هایی در پوست تشکیل می‌شود. با استفاده از نخ‌های PDO می‌توان این تاثیرات را خنثی کرد.

در صورتی که مایل به انجام جراحی لیفت صورت نیستید، لیفت صورت با نخ راه حل جایگزین بسیار مناسبی برای شما است. رد این روش، نخ‌ها در لایه‌ی زیر پوست(ساب درمال) کاشته می‌شوند و موجب تحریک پوست به ساخت کلاژن بیشتر می‌شوند و در نتیجه بافت پوست، سفت‌تر و منسجم‌تر می‌شود. نخ‌ها ظرف مدت زمان ۶ ماه کاملا جذب می‌شوند، اما تاثیرات آن‌ها در لیفت پوست تا سه سال ماندگاری دارند.

می توان در هر نقطه‌ای از صورت یا بدن از تکنیک لیفت با نخ استفاده کرد، از جمله برای رفع افتادگی پوست گونه‌ها، ابروها، برای رفع پف زیر چشم، افتادگی پوست گردن و خطوط و چین چروک‌های اطراف چشم و دور لب، لیفت بازو‌ها و شکم و رفع افتادگی سینه‌ها.

این روش بسیار ساده انجام می‌شو و مشابه با تزرق ژل است، با این تفاوت که در این روش به جای ژل، نخ‌های قابل جذب در زیر پوست قرار می‌گیرند.

 

شماره تماس جهت هماهنگي:

02144810315

02144824713