ميکرودرم

ميکرودرم یک روش مدرن براي درمان آسيب‌هاي پوستي مانند جاي جوش، لک و زخم و رفع چين و چروک میباشد.

در طول درمان به روش ميکرودرم، پزشک از ابزار دستي کوچک براي پاشش کريستال‌هاي ريز روي سطح پوست استفاده مي‌کند. اين کريستال‌ها اپيدرم را ساييده و سلول‌هاي مرده پوست را از بين مي‌برد و باعث میشود سلول‌هاي زنده لايه زير آن پدیدار شوند.

 سلول‌هاي جديد به سرعت جاي آنها رشد خواهند کرد. اين سلول‌هاي جديد جوان‌تر و سالم‌تر بوده و عيوب کمتري مثل رنگ‌پريدگي و چين و چروک دارند.

 

اثرات ميکرودرم بر پوست؟

جوانسازي پوست بوسيله لايه برداري مي‌تواند به بهبود وضع ظاهري پوست خود کمک کندو  از جمله تاثیرات میکرودر بر پوست عبارتند از:

روشن‌تر شدن، ايجاد شادابي و در نتيجه زيبايي پوست

از بين رفتن جاي جوش و لک

رفع منافذ باز پوست و بسياري از ضايعات پوستي ديگر

سفت و ضخيم شدن پوست

از بين رفتن خطوط و چروک‌هاي ظريف پوست

درمان جوش‌هاي زير پوستي

کنترل چربي در پوست

ايجاد نرمي و لطافت در پوست

کاهش حساسيت‌هاي پوستي

افزايش اثرات دارو‌هاي موضعي

از بين بردن جاي زخم و اسکار‌هاي سطحي

 

مزاياي بلندمدت درمان چند جلسه‌اي به روش ميکرودرم ابريژن

اگر چه يک بار درمان به وسيله ميکرودرم ابريژن باعث مي‌شود که شما نتايج و تغييرات را به سرعت در پوست خود احساس کنيد، ولي براي دريافت نتايج بهتر بايد از چندين جلسه درمان به اين روش استفاده کنيد. مزاياي درمان در چند جلسه به شرح زير مي‌باشد:

تميز کردن منافذ پوست. ديگر لازم نيست نگران منافذ مسدود شده پوست خود باشيد زيرا درمان به روش ميکرودرم ابريژن تمام منافذ پوست شما را تميز خواهد کرد و باعث مي‌شود پوست شما هموارتر، لطيف‌تر و سالم‌تر شود.

سلول‌هاي جديد پوستي. وقتي که ميکرودردم ابريژن به صورت منظم انجام شود، باعث میشود تا سلول‌هاي جديد پوستي جاي سلول‌هاي قديمي را گرفته و با وجود اين سلول‌هاي جديد، شما احساس و ظاهري بهتر در پوست خود خواهيد داشت.

پوست هموارتر و لطيف‌تر. در صورت استمرار انجام ميکرودرم ابريژن شما از داشتن پوستي هموارتر و لطيف‌تر لذت خواهيد برد که ديگر اثري از لکه‌ها و چين و چروک‌ها در آن نخواهد بود.

کاهش اسکارها و جاي زخم‌ها. اگر شما از وجود اسکارها و جاي زخم‌ها روي پوست خود ناراحت هستيد، با انجام منظم ميکرودرم ابريژن به مقدار زيادي مي‌توانيد آنها را از روي پوست خود حذف کنيد.

 

میکرودرم

میکرودرم

شماره تماس جهت هماهنگي:

02144810315

02144824713