هيدرودرم چيست؟

در هیدرودرم برخلاف ميکرودرم که با دانه‌هاي زبر پوستتان را لايه برداري مي‌کند،از پايه‌ آب استفاده مي‌شود تا کثيفي و انباشتگي سلول‌هاي مرده پوست را از بین ببرند.

همينطور هيدرودرم به دليل آبرساني پوست، گردش جريان خون در صورت را زياد کرده و باعث کلاژن سازي و شفافيت رنگ پوستتان مي‌شود.

 

 عملکرد هیدرودرم بر روی پوست به چه صورت است؟

هيدرودرم پ سلول‌هاي مرده پوست را که شامل جوش‌هاي سرسياه و سفيد صورت مي‌شود را از بين مي‌برد که با توجه به آبرساني باعث تخليه راحت‌تر جوش‌ها و در نتيجه زودتر محوشدن آنها مي‌شود.

 

روش درمان با دستگاه هيدرودرم

در اين روش سطح خارجي پوست پاکسازي مي شود و در ادامه با سايش سري دستگاه که شامل سرم هاي مخصوص براي آبرساني هستند , اين سرم ها به لايه هاي زيرين پوست با فشار وارد مي شوند .

 اين سرم ها هر کدام براي درمان بيماري هاي خاصي قابل تغيير مي باشند , لذا در انجام عمل هيدرودرم پوست , تکنسين و پزشک متخصص مي تواند از سرم هاي مخصوص درمان آکنه ؛ اطلاخ رنگ دانه پوست , درمان جوش , سرم هاي از بين برنده علائم پيري و هيدراته کردن پوست استفاده کند.

تعداد جلسات مورد نياز

بسياري از بيماران پس از اولين جلسه درماني با اين روش بهبود چشمگير در وضعيت پوست خود را مشاهده کرده اند. علاوه بر اين امکان استفاده از اين روش به همراه ساير روش هاي درمان پوست همچون RF، مازوتراپي بدون سوزن، ليزر و ساير روش هاي مانند آن جهت بهبود نتايج درمان وجود دارد. در اين حالت استفاده از يک سري روش هاي درماني مي تواند بهترين نتايج را براي بيمار ايجاد کرده و در ادامه معمولاً نيازي به يک جلسه درمان مراقبتي در فواصل زماني يک ماهه براي حفظ نتايج وجود خواهد داشت. امروزه روش هيدرو درم و آبرساني به پوست رواج زيادي پيدا کرده است. در صورت تمايل شما مي توانيد همين امروز با مرکز تخصصي ما در ارتباط با اين روش درماني تماس حاصل کنيد.

 

نتايج

بسياري از بيماران فقط پس از يک جلسه درماني توانسته اند نتايج قابل توجه در ارتباط با اصلاح وضعيت پوست و بهبود آن مشاهده کنند و هيدرودرم و آبرساني به پوست يکي از بهترين روش ها براي درمان مشکلات خاص پوست و با نشاط کردن آن است. به هر حال معمولاً يک مجموعه شامل شش تا ده جلسه درماني براي بهبود ظاهر خطوط، چين و چروک، جوش، چربي و رنگ دانه هاي پوست براي بيمار نياز است. جلسات درماني در اين حالت به حدود ?? دقيقه زمان نياز دارد و بيمار مي تواند بلافاصله پس از درمان فعاليت هاي عادي خود را از سر بگيرد.

 

مهمترين نتايج پس از درمان با اين روش به شرح زير هستند:

کاهش امکان مشاهده چين و چروک و خطوط ايجاد شده بر روي پوست

بهبود وضعيت جوش ها، چربي و ساير مشکلات پوستي

اصلاح منافذ، آهنگ و ساختار تشکيل دهنده پوست

کاهش مقدار پف و تيرگي دور چشم

هيدراته کردن و آبرساني پوست

بهبود قابليت ارتجاع و انعطاف پذيري پوست

کمک به کاهش مشکلات رنگ دانه هاي پوست (ملاسما و لکه هاي قهوه اي)

 

مزاياي استفاده از هيدرودرم آبرساني به پوست

سلولهاي مرده پوست را که موجب تغيير رنگ پوست شده اند را پاک مي کند

منافذ باز پوست را مي بندد

چين و چروک پوست و خطوط روي پوست را کاهش مي دهد.

موجب روشن تر و صاف شدن پوست مي شود.

بهبود و درمان جوش ها و آکنه مي شود.

جوان تر شدن و ايجاد ظاهري زيبا بر روي پوست صورت مي شود.

آبرساني , و رفع خشکي پوست مي شود.

موجب رساندن اکسيژن لازم به لايه هاي زيرين پوست مي شود.

بدون درد است

نياز به بستري و استراحت بعد از درمان ندارد.

جديدترين و مطمئن ترين روشهاي درماني است.

 

هیدرودرم

هیدرودرم

شماره تماس جهت هماهنگي:

02144810315

02144824713